Autors: Šengmilo

Fat riepas vai Fat Bike priekšrocības – Shengmilo e-velosipēdi!

Tauku riepa

Tauku riepa velosipēdi kļūst arvien populārāki, un tas notiek ļoti laba iemesla dēļ. Velosipēdu entuziasts tagad var braukt ar velosipēdu sarežģītos apvidos, kur daudzus gadu desmitus bija gandrīz neiespējami braukt. Shengmilo™ Fat riepas e-velosipēdi ir ērti braukšanai pa sniegu, dubļiem, smiltīm (pludmalēm) un daudzām citām vietām. Varbūt izskats nav vissvarīgākā iezīme, bet būsim godīgi; Resnu riepu velosipēdi izskatās daudz labāk nekā parastie riepu velosipēdi. Tāpēc viņi izskatās labāk, brauc labāk — nevajadzētu būt jautājumam par to, kāpēc tie kļūst tik populāri, vai ne? Vēl viena Shengmilo™ tauku riepu priekšrocība ir cena, jo tā ir tāda pati vai vienāda ar parasto riepu. Mēs to darījām, lai nodrošinātu, ka mūsu klienti saņem tikai vislabāko pieredzi!

Aat velosipēds (saukts arī par tauku velosipēdu, resna riepa, tauku riepu velosipēds vai sniega velosipēds) ir apvidus velosipēds ar lielizmēra riepām, parasti 3.8 collas (97 mm) vai lielākām, un 2.16 collas (55 mm) vai platākiem diskiem, kas paredzēts zemam spiedienam uz zemes, lai ļautu braukt pa mīksto virsmu. , nestabils reljefs, piemēram, sniegs, smiltis, purvi un dubļi.[1] Fatbikes ir veidoti ap rāmjiem ar platām dakšām un balstiem, lai pielāgotos platajiem diskiem, kas nepieciešami šo riepu uzstādīšanai. Platās riepas var izmantot ar tik zemu spiedienu kā 340 hPa; 0.34 bāri (5 psi), lai nodrošinātu vienmērīgu braukšanu pāri nelīdzeniem šķēršļiem. jauda 550–690 hPa; 0.55–0.69 bar (8–10 psi) ir piemērots lielākajai daļai braucēju.[2] Fatbikes tika izgudroti izmantošanai sniegā un smiltīs[1], taču tie spēj šķērsot dažādus reljefa veidus, tostarp sniegu, smiltis, tuksnesi, purvus, dubļus, ietves vai tradicionālās kalnu riteņbraukšanas takas.[3] Šo sporta veidu dažreiz sauc par riteņbraukšanu ar taukiem vai riteņbraukšanu ar taukiem.
Avots: Wiki

Shimano gear Advanced pārnesumu pārslēgs

Shimano pārslēdzējs Shengmilo™

Shimano uzlabotais pārslēdzējs ir viens no labākajiem tirgū, tāpēc mūsu Shengmilo™ komandā nebija daudz diskusiju. Lēmums bija loģisks, mēs izmantojām Shimano pārslēdzējus visiem mūsu elektrisko velosipēdu modeļiem. Shimano piedāvā ātrāku un vienmērīgāku pārnesumu pārslēgšanu bez īpašas apkopes un tīrīšanas. Tas ir pazīstams kā ilgmūžīgs un ļoti izturīgs zīmols. Pareizi kopjot, tas darbosies tikpat labi kā jauns pat pēc daudzu gadu, pat gadu desmitiem ilgas ikdienas lietošanas.

Shimano, Inc. (株式会社シマノ, Kabushiki-gaisha Shimano) ir Japānas daudznacionāls riteņbraukšanas komponentu, makšķerēšanas piederumu un airēšanas aprīkojuma ražotājs. Tas ražoja golfa piederumus līdz 2005. gadam un snovborda piederumus līdz 2008. gadam. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Sakai, Japānā, un tam ir 32 konsolidēti meitasuzņēmumi un 11 nekonsolidēti meitasuzņēmumi. Shimano galvenās ražošanas rūpnīcas atrodas Kunshanā, Ķīnā; Malaizija; un Singapūra.

2017. gadā Shimano neto apgrozījums bija 3.2 miljardi ASV dolāru, 38% Eiropā, 35% Āzijā un 11% Ziemeļamerikā. Velosipēdu detaļas veidoja 80%, makšķerēšanas piederumi - 19%, bet citi izstrādājumi - 0.1%. Uzņēmums ir publiski tirgots, apgrozībā ir 93 miljoni parasto akciju.
Avots: Wiki

Shengmilo augstas kvalitātes elektriskais velosipēds var kalpot daudzus gadus!

Shengmilo™ augstas kvalitātes elektriskie velosipēdi

Shengmilo™ augstas kvalitātes elektriskie velosipēdi tika izgatavoti, ņemot vērā daudzus tirgus apsvērumus. Mēs centāmies izstrādāt un izmantot tikai labākos materiālus, labākās pieejamās detaļas un iekļaut labākās īpašības, ko pieprasījuši mūsu klienti un lietotāji. Velosipēdi tiek rūpīgi pārbaudīti un tiek ieviestas daudzas modifikācijas un izmaiņas, pirms mēs esam gatavi iepazīstināt pasauli ar jauniem modeļiem. Tāpēc mūsu e-velosipēdu atsauksmes vienmēr ir augstas, un mūsu atsauksmes lielākoties ir ļoti pozitīvas. 

Lasīt vairāk

Shengmilo MX21 video ievads!

Shengmilo™ MX21 popularitāte pēdējo īso nedēļu laikā ir strauji pieaugusi! Ja rodas jautājums, kāpēc varat vienkārši noskatīties video ievadu. MX21 ir salokāms, izturīgs elektriskais velosipēds ar spēcīgiem priekšējiem un aizmugurējiem dubultās piekares amortizatoriem un jaudīgu motoru.

Lasīt vairāk

Ritiniet uz augšu
kļūda: Saturs ir aizsargāts !!