Jaunumi

Shengmilo augstas kvalitātes elektriskais velosipēds var kalpot daudzus gadus!

Shengmilo™ augstas kvalitātes elektriskie velosipēdi

Shengmilo™ augstas kvalitātes elektriskie velosipēdi tika izgatavoti, ņemot vērā daudzus tirgus apsvērumus. Mēs centāmies izstrādāt un izmantot tikai labākos materiālus, labākās pieejamās detaļas un iekļaut labākās īpašības, ko pieprasījuši mūsu klienti un lietotāji. Velosipēdi tiek rūpīgi pārbaudīti un tiek ieviestas daudzas modifikācijas un izmaiņas, pirms mēs esam gatavi iepazīstināt pasauli ar jauniem modeļiem. Tāpēc mūsu e-velosipēdu atsauksmes vienmēr ir augstas, un mūsu atsauksmes lielākoties ir ļoti pozitīvas. 

Tirgū ir daudz elektrisko velosipēdu, tāpēc dažkārt var būt grūti pieņemt lēmumus par to, ko iegādāties. Par laimi, daži zīmoli, piemēram, Shengmilo™, izceļas ar uzlabotajām funkcijām un ļoti augsto kvalitāti! Shengmilo™ velosipēdi ir radīti tā, lai tie būtu izturīgi pārsniedz jūsu cerības!

Shengmilo™ ir atpazīstams mūsu augstās kvalitātes, kā arī dažu citu ekskluzīvu funkciju dēļ. Lielākajai daļai mūsu modeļu ir treknas riepas, kas padara braukšanu daudz ērtāku un izskatu daudz modernāku. Arī attiecībā uz riepām mūsu priekšrocība ir mag ritenis kas piedāvā futūristisku skatījumu un nodrošina arī labāku ilgtspējību, jo magnēta ritenis nevar tik viegli saliekties vai sabojāt. 

Vai esat kāds, kurš vēlas ātrumu, paātrinājumu un griezes momentu? Nemeklējiet tālāk. Shengmilo™ parūpējās, lai jūs varētu iegūt tieši to, ko vēlaties. Uzlaboti bezsuku motori līdz 1000 W ir radīti, lai padarītu jūsu braucienu labāku un jūs laimīgu.

6 komentāri on Shengmilo augstas kvalitātes elektriskais velosipēds var kalpot daudzus gadus!

 1. Mesut saka:

  Guten Tag kann man bei ihnen Ersatzteile bestellen falls der Motor von mx01 kaputt gehen sollte?

  1. Šengmilo saka:

   Dārgais Mesut!
   jā, ja jūs pērkat tieši no mūsu tīmekļa vietnes, jums tiks nodrošinātas visas rezerves daļas un pilnīgs atbalsts.
   Ar cieņu, Shengmilo

 2. vikentrigger saka:

  Tikai kā es varu panākt, lai motors ar dzinēju darbotos

 3. Luis saka:

  Hola, los modelos MX20 y MX21 de 500w ¿están homologadas dentro de la normativa EPAC (Electronic Power Assisted Cycles) par Eiropu un Spāniju?

  En su caso, requerirán matriculación como ciclomotor y seguro obligatorio? Vai esat ieguvis eiropas homologación sertifikātu? Gracias.

  1. Luis saka:

   Svarīgi lejupielādēt eiropas homologación sertifikātu.

  2. Šengmilo saka:

   Dārgais Luis!

   Labās ziņas, Shengmilo elektriskais velosipēds ir izturējis ES EN15194 sertifikātu.
   Tagad to parasti var izmantot lielākajā daļā ceļu.

   Ar cieņu
   Šengmilo

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti ar *

Ritiniet uz augšu
kļūda: Saturs ir aizsargāts !!