Jaunumi

Shengmilo MX21 video ievads!

Shengmilo™ MX21 popularitāte pēdējo īso nedēļu laikā ir strauji pieaugusi! Ja rodas jautājums, kāpēc varat vienkārši noskatīties video ievadu. MX21 ir salokāms, izturīgs elektriskais velosipēds ar spēcīgiem priekšējiem un aizmugurējiem dubultās piekares amortizatoriem un jaudīgu motoru.

Shengmilo™ MX21 ir piemērots iesācējiem, kā arī velosipēdu entuziastiem un profesionāļiem. Tas ir viens no vispozitīvāk novērtētajiem ebike vēsturē!

Velosipēdam ir viegls, bet ļoti spēcīgs alumīnija sakausējuma rāmis, kas, kā zināms, iztur visu veidu sitienus, neabsorbējot nekādus bojājumus. Rāmim ir 5 elektrostatiskās krāsas slāņi, kas pārklāj alumīniju.

Noņemamais akumulators ir ievietots tieši rāmja korpusā, kas ļauj tam būt lielākam un pārvadāt lielāku ietilpību. Tāpēc MX21 ir 12.8ah akumulators, kas tiek uzskatīts par DAUDZ elektrisko velosipēdu industrijā.

Tā kā mūsu inženieri nebija apmierināti ar parasto riepu uzvedību nelīdzenā apvidū, mēs nolēmām velosipēdam uzstādīt labāko 20 collu riepu. Tas ir ļoti labs daudzos grūtākos apvidos, piemēram, sniegā, dubļos, smiltīs, pludmalēs, kalnu apvidos, purvos un tā tālāk. Jebkurš motociklists, kurš izmēģinājis trekno riepu, zina, ka labāka varianta vienkārši nav. Mēs nolēmām uzstādīt riepu tipu CST BFT 20×4.0. stiprās saķeres un zemās pretestības dēļ.

MX21 darbina jaudīgs 48 V un 500 W bezsuku 75 nm motors, kas piedāvā lielu griezes momentu, labu paātrinājumu un maksimālo ātrumu līdz 40 kilometriem stundā. Velosipēdam ir arī daudzas citas uzlabotas funkcijas, piemēram, priekšējie un aizmugurējie amortizatori, kas jūtas labi un gludi, braucot pa grūtu reljefu, un iztur svaru līdz 150 kilogramiem. Arī priekšējais lukturis ir jaudīgs, tāpēc nakts brauciens ir tik labs, cik tas ir iespējams.
Pārnesumu pārslēdzējs ir uzlabots 7 ātrumu Shimano pārnesums ar pilnām Shimano detaļām.

MX21 sistēmai ir trīs braukšanas ātruma režīmi; Boost režīms, kurā vairs nav jāieslēdz elektriskais režīms un ir piemērots vingrošanai. Otrais ir Manpower modelis, kurā jūs ieslēdzat režīmu, negriežot stūri, nevis vienkārši maigi pedāli ar kājām, lai taupītu enerģiju un akumulatoru. Trešais ir Pure elektriskais režīms, kurā vairs nav jāspiež pedāļi, tā vietā vienkārši pielāgojiet ātrumu ar stūri un izbaudiet ātrumu.

6 komentāri on Shengmilo MX21 video ievads!

 1. Kārlis Pīters Meserihs saka:

  Ich habe nicht so viel Glück mit meinem MX21!
  Ab Lieferung zeigte das Display nach kurzer Fahrt (1–3 km) den Fehlercode “E10”: dann blieb die Geschw.Anzeige eingefroren, man konnte die Anzeige nicht mehr umschalten von Ges.km auf Tages-km, Fahrzeit. Der Motor lief allerdings normāli. Auf Reklamation beim Händler (E-Bay) wurde mir ein neuer Controller geschickt (14 Tage), der keine Besserung brachte. Darauf wurde mir ein neues Display geschickt, seitdem ist die Fehlermeldung verschwunden.
  Die Bremsen quietschten beide jämmerlich, alles Aufrauhen der Beläge, Entfetten der Bremsscheiben brachte keine dauerhafte Besserung, erst der Austausch der Beläge im Fachhandel brachte Ruhe.
  Die Teleskopgebel klapperte von Anfang un beim Überfahrengößerer Unebenheiten. Nach ca.400 km bemerkte ich, daß beim Bremsen mit der Vorderbremse das Vorderrad nach links auslenkt und der linke Holm sich nach hinten biegt. Als ich das beim Verkäufer reklamierte, antwortete er nicht mehr. Ich teilte E-Bay mit, daß ich wegen nicht behebbarer Fehler vom Kauf zurücktreten will. Antwort: der Verkäufer verweigert den Rücktritt!
  Jetzt sitze ich da mit der defekten Gabel. Habe versucht, im Fachhandel eine andere, bessere Gabel zu finden, aber für die dicken Felgen konnte mein Händler bisher noch keinen Ersatz finden.
  Zwischenzeitlich hatte ich das (sehr gut funktionierende) Schaltwerk gegen eines von Shimano getauscht, da das Original aus zu weichem Material besteht und nach jedem Liegendtransport im Kofferraum verbogen war und neu justiert werden musste.
  Bin aber begeistert (wenn alles funktioniert) vom Fahrverhalten, Motor und Regelung. Nur die Bremsen könnten wirksamer und präziser sein.

 2. Cēzars Ču Ortega saka:

  Sveiki puiši!
  Vai jūs, lūdzu, atsūtiet man instrukcijas, kā mainīt uzlādes portu?

  Paldies

  1. Šengmilo saka:

   Cienījamais Cēzar!

   paldies par jūsu jautājumu un interesi par Shengmilo.
   Prieks dzirdēt, ka mums izdevās atrisināt situāciju mūsu e-pasta sarunā.

   Izbaudiet ikdienas braucienus!
   Šengmilo

 3. Ieva saka:

  Tas ir arī jauks velosipēds, bet es palikšu pie sava mx02s, jo tas ir ātrāks un man nekad nav nepieciešams salocīt. Paldies par rakstu! Ieva

 4. Nina saka:

  Tas izskatās lieliski! vai jūs varētu parādīt vairāk video?

  1. Šengmilo saka:

   Sveika Ņina,
   Paldies par jūsu interesi!
   Mēs centīsimies izveidot profesionālākus apskates video.
   Paldies!
   Šengmilo

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti ar *

Ritiniet uz augšu
kļūda: Saturs ir aizsargāts !!