Jaunumi

Fat riepas vai Fat Bike priekšrocības – Shengmilo e-velosipēdi!

Tauku riepa

Tauku riepa velosipēdi kļūst arvien populārāki, un tas notiek ļoti laba iemesla dēļ. Velosipēdu entuziasts tagad var braukt ar velosipēdu sarežģītos apvidos, kur daudzus gadu desmitus bija gandrīz neiespējami braukt. Shengmilo™ Fat riepas e-velosipēdi ir ērti braukšanai pa sniegu, dubļiem, smiltīm (pludmalēm) un daudzām citām vietām. Varbūt izskats nav vissvarīgākā iezīme, bet būsim godīgi; Resnu riepu velosipēdi izskatās daudz labāk nekā parastie riepu velosipēdi. Tāpēc viņi izskatās labāk, brauc labāk — nevajadzētu būt jautājumam par to, kāpēc tie kļūst tik populāri, vai ne? Vēl viena Shengmilo™ tauku riepu priekšrocība ir cena, jo tā ir tāda pati vai vienāda ar parasto riepu. Mēs to darījām, lai nodrošinātu, ka mūsu klienti saņem tikai vislabāko pieredzi!

Aat velosipēds (saukts arī par tauku velosipēdu, resna riepa, tauku riepu velosipēds vai sniega velosipēds) ir apvidus velosipēds ar lielizmēra riepām, parasti 3.8 collas (97 mm) vai lielākām, un 2.16 collas (55 mm) vai platākiem diskiem, kas paredzēts zemam spiedienam uz zemes, lai ļautu braukt pa mīksto virsmu. , nestabils reljefs, piemēram, sniegs, smiltis, purvi un dubļi.[1] Fatbikes ir veidoti ap rāmjiem ar platām dakšām un balstiem, lai pielāgotos platajiem diskiem, kas nepieciešami šo riepu uzstādīšanai. Platās riepas var izmantot ar tik zemu spiedienu kā 340 hPa; 0.34 bāri (5 psi), lai nodrošinātu vienmērīgu braukšanu pāri nelīdzeniem šķēršļiem. jauda 550–690 hPa; 0.55–0.69 bar (8–10 psi) ir piemērots lielākajai daļai braucēju.[2] Fatbikes tika izgudroti izmantošanai sniegā un smiltīs[1], taču tie spēj šķērsot dažādus reljefa veidus, tostarp sniegu, smiltis, tuksnesi, purvus, dubļus, ietves vai tradicionālās kalnu riteņbraukšanas takas.[3] Šo sporta veidu dažreiz sauc par riteņbraukšanu ar taukiem vai riteņbraukšanu ar taukiem.
Avots: Wiki

6 komentāri on Fat riepas vai Fat Bike priekšrocības – Shengmilo e-velosipēdi!

 1. rudy. saka:

  Hola, estoy interesado en la mx02S y me gustaría comprarla junto con una batería de repuesto. Iespējami?

  1. Šengmilo saka:

   Hello,
   gracias por su interés en Shengmilo.
   Solo es posible comprarlo por separado ya que tarda más en llegar. Podemos hacerle una oferta en pārdošanas @shengmilo.net

   Que tenga un lindo día,
   Šengmilo

 2. Rebeke saka:

  Sveiki! Jā, resnā riepa ir lieliska, taču jums patiešām vajadzētu uzrakstīt rakstu par atšķirību starp mag riteņiem un spoka riteņiem. Es domāju atšķirības, izņemot izskatu. Es redzēju, ka citi cilvēki jums jautā, tāpēc es neesmu vienīgais, kurš vēlētos uzzināt. Ar cieņu Rebeke

  1. Šengmilo saka:

   Cienījamā Rebeke,

   paldies par ieteikumu.
   Mēs centīsimies atjaunināt rakstu atbilstoši jūsu ieteikumiem.

   Mag riteņi parasti ir augstāki un stiprāki, bet spieķu riteņu priekšrocība ir viegls remonts gadījumā, ja tie tiek bojāti nelīdzenā reljefā.

   Bet Fat Riepām vairāk ieteicami riteņi ar spieķiem, jo ​​velosipēdi ir paredzēti grūtākiem apvidiem.

   Izbaudiet ikdienas braucienus!
   Šengmilo

 3. Tomēr mani visvairāk interesē jūsu .MX02
  Esmu maza auguma, tāpēc vēlos zināt, vai jums ir mazs
  šī velosipēda rāmja versija, jo atradu vienu izmēru
  ne vienmēr der visiem.
  Es esmu 5'5 collas garš ar 29–30 collu iekšpusi
  Pateicos jau iepriekš
  Mārvins Epšteins

  1. Šengmilo saka:

   Dārgais Marvn!
   liels paldies par interesi par Shengmilo ebikes!
   Lai labāk izjustu izmēru, iesakām pakalpojumā YouTube noskatīties video apskatu vai divus.
   Mēs pārbaudīsim un sazināsimies ar jums par rāmja izmēru.
   Ar cieņu, Shengmilo

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti ar *

Ritiniet uz augšu
kļūda: Saturs ir aizsargāts !!